ACCESS BARS NEDİR  ?

Access conscıousness (bilince erişim) Amerika’da Gary Douglas ve Dain Heer  tarafından geliştirilen ve 170 den fazla ülkede yaygın şekilde kullanılan bilinçaltı kayıtlarının temizlenmesi ve dönüştürülmesine katkı olacak araçlar topluluğudur.

Access bars (erişim çubukları) Access conscıousness ın en temel öğretisi ve eğitimi olarak adlandırılır. Access bars hayatımızı kolaylıkla neşeyle ve ihtişamla yaşamaktan bizi alıkoyan, hayatımız boyunca oluşturduğumuz, ailemizden atalarımızdan gelen 5-10 bin yıllık kayıtlarda dahil olmak üzere bakış açılarımızı, yargılarımızı, kök inançlarımızı, travmalarımızı, öfkelerimizi, kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı ve hayatı daha keyifli yaşamamıza engel olan duygularımızı hislerimizi ve bize, bedenimize artık hizmet etmeyen   kayıtlarımızı bilinçaltında dönüştürülerek bir daha geri gelmeyecek şekilde silinmesini sağlayan bir tekniktir.

Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar.

 

Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.

 

BARLAR NEDİR?

Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.

Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıvermeye başlarlar, yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz.

Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık ve yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler BEDENİNİZDE saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.

 

 

 

 

BARS SEANSI NASIL YAPILIR?

 

Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 noktaya parmak uçlarıyla yumuşakça dokunularak bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu veya bakış açısı hakkında geçmişten ve toplumdan almış olduğumuz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektromanyetik olarak serbest bırakılarak tekrar geri dönmeyecek şekilde silinir. Yaklaşık 60-90 dakika arası değişen seans sonrası beyin dalgaları yavaşlar ve bize hizmet etmeyen kayıtlar silindikçe hayatınızda daha fazla ‘VAR OLABİLMEYE, ANDA KALABİLMEYE ’başlarsınız.

 

En kötüsü, yaşamınızın en iyi kafa masajını yaptırmış gibi hissedersiniz J

 

Access Bars seçen ve alıp kabul etmeye gönüllü olan herkese yapılabilen bir tekniktir. Yeni doğmuş bir bebek, hamileler, kronik hastalığı olanlar, cerrahi işlem geçirmiş kişiler, kemoterapi ,radyoterapi alan kişiler de olmak üzere bars seansı her yaştan ve her gruptan insana uygulanabilir. Kesinlikle bir yan etkisi yoktur asla zarar vermez.

Access bars bir tıbbi tedavi yöntemi değildir. Access Bars eğitimi almış uygulayıcısı, uluslararası geçerli sertifikası olan kişilerce uygulanması gerekmektedir. Seçen her kişi kolaylıkla eğitim alarak Access bars uygulayıcısı olabilmektedir. Uygulayıcı eğitimi almak için herhangi bir yaş sınırı yoktur.

 

 

BARS SEANSININ FAYDALARI?

 

Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

Stresi azaltır ve günlük aktivitelerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

Üzüntü ve stresi en aza indirir.

Kızgınlık, gerginlik ve öfke eğilimlerini azaltır.

Yorgunluk tükenmişlik gibi duyguların yarattığı blokajları çözer.

Dengeli bir ruh hali sağlar.

Psikosomatik rahatsızlıkları azaltır.

Depresyonu ortadan kaldırır.

Hayatın içinde daha fazla neşe ve sevinç yaratmanızı sağlar.

Korku, kaygı, fobi, ve endişelerinizi gidermeyi sağlar.

Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

Yıkıcı düşünceler zihninizden tamamen silinir.

Kafanızda konuşan sesin susmasını sağlar.

Huzur, neşe ,mutluluk, sevinç gibi duygu artışları yaşatır.

Hamilelerde kolay doğum gerçekleşmesini sağlar.

Çocuklarda ve gençlerde sınav kaygısı ve stresini azaltır.

Çevrenizdeki olayları ve kişileri daha kolay kabullenme ortamı yaşarsınız bu da ilişkilerde düzelme yaşanmasını sağlar.

Kendinize koyduğunuz kısıtlama ve bakış açıları ortadan kalkar.

Dikkat eksiliği, hiperaktivite gibi durumların çözülmesine katkı olur.

Odaklanma, problem çözme, daha keyifli ,neşeli ve mutlu bir hayat yaşamaya ve işlerinizin daha kolaylıkla çözülmesine, fiziksel yetenek ,farkındalık ve ruhsal gelişiminize katkı olur.

Uyku sorunlarının çözümüne katkı sağlar.

 

 

Access Bars Uygulayıcı

Nalan DURSUN

0532 202 59 03

Visits: 5841