Tüm Kadınlara Merhaba,

Senelerdir işim gereği gittiğim her kurumdan ya da şehirden pek çok şey öğreniyorum ve bu yeni bilgiler benim için o kadar  kıymetli ki….

Çoğunlukla bu bilgileri iş ya da özel yaşantım esnasında karşımdaki kişilere aktarabilme şansım oluyor. Bu sayede birçok kişinin de öğrenmesine vesile oluyorum. İşte bu platformun amacı da tam olarak bu cümlede gizli.
‘’Bildiklerimizi Başkalarına Öğretebilmek’’
Hepimiz çeşitli konularda uzmanlıklara sahibiz. Ama daha bilmediğimiz ya da çeşitli sebeplerden öğrenemediğimiz o kadar çok şey var ki….Mesela ben hala çok güzel İzmir Köfte yapamıyorum 🙂

Bu sitenin amacı sanat, bilim ,tarih ,edebiyat, coğrafya, sağlık ,psikoloji, kişisel gelişim vb.. gibi konularda doğruluğundan emin olduğunuz bilgileri hemcinslerimizle paylaşmak ve aynı zamanda öğretip/öğrenirken de tanışıp dost olmak.

Eminim ki hepimiz çok güzeliz. Bazılarımızın saçı, bazılarımızın kaşı, bazılarımızın ise huyu… Ama emin olduğum bir gerçek daha var ki öğrenen ve öğreten bir kadın olmak tüm güzelliklerin çok çok üstünde…
‘’Kadın öğrenirse çocuk öğrenir, çocuk öğrenirse de dünya güzelleşir’’ mottomdan hareketle HADİ SEN DE BİZE ÖĞRET diyorum.

En derin sevgilerimle,
Banu YÜKSEL
Yönetim Sistemleri Eğitmeni& Danışmanı ve Yazar

 

Visits: 264